"Klimat" tworzymy właśnie dla Ciebie.

Doświadczenie od 2007 roku

Firma Klimatic otwarta została w 2016 roku, ale nasze doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatycznych oraz chłodniczych jest znacznie dłuższe. W branży działamy bowiem od 2007 roku. Możemy więc pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz wiedzą zdobywaną zarówno w praktyce, jak i podczas licznych szkoleń.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze działania wyróżniają się profesjonalizmem oraz starannością, a oferowane usługi są kompleksowe. Możemy zaoferować naszym klientom całościową opiekę nad instalacjami klimatyzacyjnymi i chłodniczymi – począwszy od doradztwa w sprawie wyboru sprzętu aż do serwisowania i niezbędnych napraw.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zanim zaproponujemy optymalne rozwiązania – przeprowadzamy bardzo szczegółową analizę potrzeb klienta. Owocuje to obustronnym zadowoleniem.

Proponujemy rozwiązania nie tylko optymalne pod względem wydajnościowym, ale również kosztowym. Staramy się przygotowywać kilka ofert, by klient miał możliwość wyboru tej najtrafniejszej.

Ogromną uwagę przywiązujemy do czystości montażu i elegancji zaproponowanych rozwiązań. Staramy się tak wkomponować urządzenia klimatyzacyjne, by były niemal niewidoczne.

Gwarantujemy sprawny i szybki montaż na terenie Jaworzna, Oświęcimia, Chrzanowa, Trzebini, Olkusza oraz okolicy.

Certyfikaty i uprawnienia

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.