Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Sosnowiec. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Sosnowiec


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy marką, jaka od 2016 roku świadczy usługi na najwyższym poziomie. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu i serwisie sprzętów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z bardziej zaufanych firm w Sosnowiec. Dla nas liczy się konsument oraz jego pełne zadowolenie. Właśnie dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Działamy na terenie Sosnowiec i okolic. Cały czas się rozwijamy.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może pojawić się potrzeba zamontowania klimatyzatorów w przeróżnych obiektach. Skutkiem tego tym, co charakteryzuje należącą do nas działalność jest wysoka elastyczność. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm na terenie miejscowości Sosnowiec i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne również w apartamencie. Niezależnie od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, aby kontrahent zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Sosnowiec, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Tym, co wyróżnia nas na rynku to niesłychanie szeroki wachlarz proponowanych usług. Nie wykonujemy wyłącznie montażu sprzętów klimatyzacyjnych, pozostawiając kontrahentów samych sobie. Stawiamy na całościowe usługi, pamiętając o tym, iż klimatyzatory potrzebują serwisowania, a w pewnych sytuacjach drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Sosnowiec oraz okolic, można liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie powiązanej z klimatyzacją. Mamy krótkie terminy realizacji, a wszelkie usługi świadczymy prędko, nie zapominając równolegle o dokładności.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i uniwersalni. Powierzyć wolno nam montaż wentylatorów typu split oraz multi split. Rozwiązania te proponujemy przede wszystkim posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one również w mniejszych obiektach o zakresie handlowym oraz usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, które są dobre do biurowców oraz budynków handlowych/usługowych o w zasadzie obszernej przestrzeni. Nasza propozycja obejmuje także klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeśli nie jest dopuszczalne umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one doskonale. Każdy, kto zdecyduje się uwierzyć właśnie nam może być pewny - niezależnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy bezbłędnie. Montujemy wyłącznie urządzenia doskonałych korporacji, jakie są poprawne i trwałe.

Sosnowiec - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi kontrahenci nie muszą znać się na klimatyzacji. Dlatego nie tylko wykonujemy bardzo dobry montaż, jakkolwiek zapewniamy również profesjonalne doradztwo. Zawsze dbamy o to, żeby klient wybrał perfekcyjne w jego przypadku rozwiązanie. Z rozkoszą odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszystkie możliwości. Obojętnie od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Sosnowiec lub w innym rejonie, klienci mogą być pewni, że całkowicie przeanalizujemy ich potrzeby i zaproponujemy bardzo dobre rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest doświadczony zespół pracowników, jacy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w samej rzeczy wysokim poziomie. Mają kolosalną wiedzę na temat montowanych sprzętów, co pozwala im sprawnie oraz ekspresowo pracować. Regularnie poszerzają posiadane kwalifikacje. Duży nacisk kładziemy na czystość montażu. Świadczy to, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi konsumenci nie muszą obawiać się tego, iż będą po nas sprzątać. Stworzony przez nas personel zawsze ma do własnej dyspozycji specjalistyczne narzędzia pochodzące od świetnych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów ustalonych z klientem. Jeśli intryguje Państwa montaż, serwis lub też naprawa klimatyzacji w Sosnowiec, zależy Państwu na tym, żeby wszystko pozostało wykonane perfekcyjnie, pragną Państwo mieć pełne przekonanie, że pozostanie zamontowane dobre urządzenie, jakie pozostało dostosowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma to ściśle mówiąc odpowiedni wybór. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.