Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Sosnowiec. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Sosnowiec


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Od ponad 10 lat dbamy o to, aby oferować najwyższy poziom usług związanych z montażem i serwisem sprzętów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Jesteśmy jedną z najbardziej godnych zaufania firm w miejscowości Sosnowiec, a naszym celem jest pełne zadowolenie klienta. Nie pozwalamy sobie na żadne niedociągnięcia i stale poszerzamy swoją wiedzę. Obszar naszego działania obejmuje Sosnowiec i jego okolice.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Przede wszystkim jest to obszar działania, jakim się zajmujemy. Nie ograniczamy się tylko do montażu sprzętów klimatyzacyjnych i zostawiania klientom samym sobie po zakończeniu prac. Zachęcamy ich do skorzystania z naszej pełnego pakietu usług, obejmującego serwisowanie i naprawy drobnych awarii. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę dla osób z miejscowości Sosnowiec i okolic. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy, instalacji czy konserwacji klimatyzacji, możesz mieć pewność, że zrealizujemy usługi na czas i dokładnie.

Usługi montażu Sosnowiec, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Wiemy, że nasi klienci nie muszą być specjalistami od klimatyzacji, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i dokładny montaż. Zawsze staramy się zapewnić naszym Państwu optymalne rozwiązanie i chętnie odpowiadamy na ich wszelkie pytania, aby pomóc. Czy montaż będzie wykonany na terenie Sosnowiec, czy też w innym regionie, naszym obowiązkiem jest dokładne zbadanie potrzeb klienta i zaproponowanie doskonałego rozwiązania. Jesteśmy pewni, że każdy otrzyma to, czego oczekuje.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Możesz nam powierzyć montaż wszelkich rodzajów klimatyzatorów, od splitów po multi split. Zachęcamy przede wszystkim mieszkańców domów jednorodzinnych, ale rozwiązania te są dobre także dla mniejszych obiektów handlowych i usługowych. Specjalizujemy się też w montażu systemów VRV / VRF, które są idealne dla dużych biurowców i budynków handlowo-usługowych o znacznej powierzchni. Naszą ofertę można również uzupełnić o klimatyzatory monoblokowe, które nie wymagają agregatu zewnętrznego. Jeśli nie ma miejsca na obudowanie jego zewnętrznej części - są idealnym wyborem. Każdy, kto nam powierzy montaż swojego urządzenia chłodniczego, może być pewien, że zostanie on wykonany starannie i precyzyjnie. Instalujemy jedynie sprawdzone produkty renomowanych firm - doskonałe pod każdym względem.

Sosnowiec - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Wiemy, że wystąpić może potrzeba montażu klimatyzacji w różnych obiektach. Dlatego też jedną z cech naszych usług jest elastyczność. Naszym klientem mogą być zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa w miejscowości Sosnowiec i okolicznych miastach. Niezależnie od tego, czy instalujemy klimatyzację w biurze, domu jednorodzinnym czy mieszkaniu - lub nawet apartamencie - dbamy zawsze o to, aby kontrahent był zadowolony z efektu. Pracujemy precyzyjnie i profesjonalnie, dostarczając usług na najwyższym poziomie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Doświadczony i wykwalifikowany zespół, który stale poszerza swoją wiedzę i osiąga perfekcję w swoim fachu, to nasza największa siła. Dzięki narzędziom specjalistycznym od zaufanych producentów możemy szybko i bezpiecznie wykonać dowolne zadanie. Po zakończeniu montażu zostawiamy porządek po sobie, dlatego nasi klienci mogą spać spokojnie. Wiemy, że w przypadku montażu, serwisu czy naprawy klimatyzacji w miejscowości Sosnowiec ważne jest, aby wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z Twoim projektem. Dlatego gwarantujemy Ci dostosowanie urządzeń do Twoich potrzeb oraz terminowe i profesjonalne usługi. Nasza obsługa jest tworzona zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i oferuje rozsądne ceny – skontaktuj się z nami już teraz! Obiecujemy, że będzie to dobra decyzja.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.