Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Imielin. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Imielin


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy jednostką założoną w 2016 roku, jaka od pierwszych dni swojej działalności stawia na wysoką jakość usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz serwisie sprzętów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, robiąc to tak, iż aktualnie uchodzimy za jedną z bardziej zaufanych firm w Imielin. Od początku prowadzonej przez nas działalności przyświeca nam całkowite zadowolenie każdego konsumenta. Właśnie dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Działamy na terenie Imielinoraz okolic. Jesteśmy firmą, dla której liczy się ciągły rozwój.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Bardzo poprawnie wiemy, iż konsumenci mają różne potrzeby. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby prowadzona przez nas firma była faktycznie elastyczna. Swoją propozycję kierujemy zarówno do kontrahentów indywidualnych, jak i firm na terenie miejscowości Imielini okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne także w apartamencie. Obojętnie od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, by konsument usatysfakcjonowany był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Imielin, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Tym, co rozróżnia nas na rynku to niesłychanie szeroki wachlarz proponowanych usług. Nie wykonujemy tylko montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając kontrahentów samych sobie. Kładziemy nacisk na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, że klimatyzatory wymagają serwisowania, a czasem drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Imielini okolic, można liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie związanej z klimatyzacją. Funkcjonujemy rzeczywiście sprawnie i błyskawicznie oraz nie pozwalamy naszym kontrahentom nadmiernie długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i uniwersalni. Powierzyć można nam montaż wentylatorów typu split oraz multi split. Rozwiązania te oferujemy w głównej mierze posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one również w mniejszych budynkach o charakterze handlowym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, które są właściwe do biurowców i budynków komercyjnych/usługowych o faktycznie kolosalnej powierzchni. Nasza idealna oferta obejmuje także klimatyzatory monoblokowe, które pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeśli nie jest możliwe umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one gruntownie. Każdy, kto zdecyduje się zaufać właśnie nam może być pewny - bez względu od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy idealnie. Stawiamy na urządzenia bardzo dobrych marek, co sprawia, iż nasi klienci nie muszą troskać się ich odpornością.

Nie tylko montaż, lecz też profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. W następstwie tego nie tylko wykonujemy świetny montaż, lecz gwarantujemy również profesjonalne doradztwo. Stale dbamy o to, aby klient wybrał bardzo dobre w jego wypadku rozwiązanie. Entuzjastycznie odpowiadamy na pojawiające się pytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Bez względu od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Imielinczy w innym rejonie, klienci mogą być pewni, iż wnikliwie przeanalizujemy ich potrzeby i zaproponujemy bardzo dobre rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest fachowy zespół serwisantów, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w rzeczy samej wysokim poziomie. Mają rozległą wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co pozwala im sprawnie i błyskawicznie pracować. Regularnie poszerzają posiadane kwalifikacje. Wielki nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi konsumenci nie muszą bać się tego, że będą po nas sprzątać. Nasz personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od ekskluzywnych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów uzgodnionych z kontrahentem. Jeżeli intryguje Państwa montaż, serwis lub ewentualnie naprawa klimatyzacji w Imielin, zależy Państwu na tym, żeby wszystko zostało wykonane nienagannie, chcą Państwo posiadać pewność, że zostanie zamontowane właściwe urządzenie, jakie zostało zaadaptowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Nasza idealna marka nie rozczaruje. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.