Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu i biurze.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i przebytym szkoleniom jesteśmy w stanie doradzić Państwu wybór urządzenia oraz miejsce montażu tak, aby zmaksymalizować komfort i zminimalizować koszty. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach skierowanych do odbiorców indywidualnych oraz firm.

Zajmujemy się montażem i rozruchem następujących rodzajów klimatyzatorów:
- klimatyzatory typu split oraz multi-split – typ klimatyzacji składającej się z jednostki zewnętrznej oraz jednostki wewnętrznej (typ split) lub jednostki zewnętrznej i 2-5 jednostek wewnętrznych (typ multisplit). Świetnie sprawdzają się w domach jednorodzinnych oraz mniejszych obiektach handlowych i usługowych.
- systemy VRV/VRF – typ klimatyzacji składającej się z agregatu oraz wielu jednostek wewnętrznych. Wyróżniają się większą mocą chłodniczą niż klimatyzatory multi-split i umożliwiają stworzenie bardziej rozbudowanego systemu sterowania. Polecane szczególnie do biurowców i dużych obiektów handlowych oraz usługowych.
- klimatyzatory monoblokowe – typ klimatyzacji, która nie posiada jednostki zewnętrznej. Rozwiązanie wybierane szczególnie często wtedy, gdy niemożliwe jest umieszczenie zewnętrznych agregatów na elewacji, czyli np. w budynkach zabytkowych.

Naszym klientom polecamy rozwiązania zaproponowane przez topowych producentów. Korzystamy z urządzeń następujących firm oraz marek: Chigo, Daikin, Fujitsu, Gree, LG, Midea, Mitsubishi Electric, Samsung, Tosot.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.