Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Katowice. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Katowice


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy firmą założoną w 2016 roku, jaka od pierwszych dni swojej działalności stawia na wysoką jakość oferowanych usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu i serwisie sprzętów klimatyzacyjnych i chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z firm w Katowice. Od początku prowadzonej przez nas działalności przyświeca nam kompletne zadowolenie każdego kontrahenta. Wobec tego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Działamy na terenie Katowice oraz okolic. Troszczymy się o to, aby bezustannie się rozwijać.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Niezmiernie porządnie wiemy, że kontrahenci mają różnorodne potrzeby. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby prowadzona przez nas marka była de facto elastyczna. Swoją propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również korporacji na terenie miejscowości Katowice i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zamontować urządzenie klimatyzacyjne również w apartamencie. Niezależnie od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, aby klient zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Katowice, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Jesteśmy jednostką świadczącą w zasadzie szerokie usługi. Nie wykonujemy jedynie montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając kontrahentów samych sobie. Kładziemy nacisk na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, iż klimatyzatory wymagają serwisowania, a w pewnych momentach drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na obszarze Katowice oraz okolic, wolno liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie związanej z klimatyzacją. Funkcjonujemy właściwie sprawnie i błyskawicznie i nie pozwalamy stworzonym przez nas klientom zanadto długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni oraz wszechstronni. Powierzyć można nam montaż wentylatorów rodzaju split oraz multi split. Rozwiązania te proponujemy w głównej mierze posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one również w mniejszych budynkach o charakterze komercyjnym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, które są profesjonalne do biurowców oraz obiektów handlowych/usługowych o w zasadzie ogromnej powierzchni. Nasza propozycja obejmuje również klimatyzatory monoblokowe, które pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeśli nie jest dopuszczalne umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one bezbłędnie. Każdy, kto zdecyduje się zaufać właśnie nam może być pewny - niezależnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy bezbłędnie. Wykonujemy montaż tylko urządzeń najlepszych marek, co powoduje, iż konsumenci dostają to, co ich nie zawiedzie.

Katowice - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. Wobec tego nie tylko wykonujemy wykwalifikowany montaż, niemniej jednak gwarantujemy także profesjonalne doradztwo. Zawsze dbamy o to, by konsument wybrał optymalne w jego wypadku rozwiązanie. Z przyjemnością odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Niezależnie od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Katowice czy w innym regionie, klienci mogą być pewni, iż dogłębnie przeanalizujemy ich potrzeby i zaoferujemy optymalne rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest doświadczony zespół serwisantów, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w rzeczy samej wysokim poziomie. Mają kolosalną wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co pozwala im sprawnie oraz prędko pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Duży nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, że zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi klienci nie muszą bać się tego, iż będą po nas sprzątać. Nasz personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od pierwszorzędnych producentów. To właśnie dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my jesteśmy w stanie dotrzymać terminów ustalonych z kontrahentem. Jeżeli interesuje Państwa montaż, serwis lub naprawa klimatyzacji w Katowice, zależy Państwu na tym, aby wszystko zostało wykonane idealnie, chcą Państwo posiadać pewność, że pozostanie zamontowane solidne urządzenie, które zostało dopasowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - zapraszamy do kontaktu. Prowadzona przez nas marka po mistrzowsku wpisuje się w Państwa potrzeby. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.