Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Jaworzno. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Jaworzno


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy funkcjonującą od 2016 roku firmą, która od samego początku kładzie nacisk na najwyższą jakość usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z bardziej zaufanych firm w Jaworzno. Od początku prowadzonej przez nas działalności przyświeca nam kompletne zadowolenie każdego kontrahenta. W następstwie tego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze chociażby wpadki. Funkcjonujemy na terenie Jaworzno oraz okolic. Jesteśmy firmą, dla której liczy się nieustanny rozwój.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może pojawić się potrzeba zamontowania klimatyzacji w przeróżnych budynkach. Dlatego tym, czym się wyróżniamy jest elastyczność na faktycznie wysokim poziomie. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i korporacji na obszarze miejscowości Jaworzno i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zamontować urządzenie klimatyzacyjne także w apartamencie. Bez względu od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, aby kontrahent zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Jaworzno, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Cechujemy się szerokim wachlarzem świadczonych usług. Nie wykonujemy tylko montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając konsumentów samych sobie. Stawiamy na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, że klimatyzatory potrzebują serwisowania, a czasami drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Jaworzno i okolic, wolno liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie związanej z klimatyzacją. Działamy w rzeczywistości sprawnie oraz prędko i nie pozwalamy naszym kontrahentom nadmiernie długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni oraz wszechstronni. Powierzyć można nam montaż wentylatorów rodzaju split oraz multi split. Rozwiązania te proponujemy w głównej mierze właścicielom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one także w mniejszych obiektach o charakterze handlowym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, jakie są odpowiednie do biurowców oraz budynków komercyjnych/usługowych o w zasadzie kolosalnej powierzchni. Nasza propozycja obejmuje również klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeżeli nie jest możliwe umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one świetnie. Każdy, kto zdecyduje się zaufać właśnie nam może być pewny - obojętnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy perfekcyjnie. Wykonujemy montaż tylko urządzeń bardzo dobrych marek, co powoduje, że klienci dostają to, co ich nie zawiedzie.

Jaworzno - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. Właśnie dlatego nie tylko wykonujemy wprawny montaż, jednakowoż gwarantujemy też fachowe doradztwo. Zawsze dbamy o to, aby klient wybrał najlepsze w jego przypadku rozwiązanie. Z zapałem odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszystkie możliwości. Bez względu od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Jaworzno lub w innym regionie, klienci mogą być pewni, że gruntownie przeanalizujemy ich potrzeby oraz zaproponujemy perfekcyjne rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest fachowy zespół pracowników, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w rzeczy samej wysokim poziomie. Posiadają kolosalną wiedzę na temat montowanych urządzeń, co pozwala im sprawnie oraz prędko pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Wielki nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, że zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi klienci nie muszą bać się tego, iż będą po nas sprzątać. Skonstruowany przez nas personel zawsze ma do własnej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od renomowanych producentów. To naturalnie dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my jesteśmy w stanie dotrzymać terminów uzgodnionych z klientem. Jeżeli intryguje Państwa montaż, serwis bądź naprawa klimatyzacji w Jaworzno, zależy Państwu na tym, żeby wszystko zostało wykonane idealnie, chcą Państwo mieć pełne przekonanie, że pozostanie zamontowane odpowiednie urządzenie, jakie zostało dopasowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - zapraszamy do kontaktu. Stworzona przez nas marka to faktycznie stosowny wybór. Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.