Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Trzebinia. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Trzebinia


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Od 2016 roku istniejemy na rynku, doglądając o jakość świadczonych usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, robiąc to tak, iż aktualnie uchodzimy za jedną z najlepszych firm w Trzebinia. Od początku działalności opisującej nas firmy kładziemy nacisk na to, aby każdy kontrahent, który zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni zadowolony. Wobec tego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze chociażby wpadki. Działamy na terenie Trzebinia i okolic. Jesteśmy jednostką, która bezustannie się rozwija.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może pojawić się potrzeba zamontowania klimatyzacji w rozmaitych obiektach. Wskutek tego zadbaliśmy o to, aby prowadzona przez nas firma była faktycznie elastyczna. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również korporacji na obszarze miejscowości Trzebinia oraz okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne również w apartamencie. Bez względu od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, żeby klient zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Trzebinia, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Wyróżniamy się na rynku ściśle mówiąc szerokim zakresem świadczonym usług. Nie wykonujemy wyłącznie montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając kontrahentów samych sobie. Kładziemy nacisk na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, że klimatyzatory potrzebują serwisowania, a czasem drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na obszarze Trzebinia i okolic, wolno liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie powiązanej z klimatyzacją. Działamy w gruncie rzeczy sprawnie i szybko oraz nie pozwalamy stworzonym przez nas klientom nadmiernie długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i wszechstronni. Powierzyć wolno nam montaż wentylatorów typu split oraz multi split. Rozwiązania te oferujemy przede wszystkim właścicielom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one także w mniejszych budynkach o charakterze handlowym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, jakie są profesjonalne do biurowców i obiektów handlowych/usługowych o w samej rzeczy gigantycznej powierzchni. Nasza idealna oferta obejmuje również klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeżeli nie jest dopuszczalne umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one całkowicie. Każdy, kto zdecyduje się uwierzyć właśnie nam może być pewny - niezależnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy perfekcyjnie. Stawiamy na urządzenia perfekcyjnych marek, co powoduje, że nasi konsumenci nie muszą troskać się ich trwałością.

Trzebinia - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi kontrahenci nie muszą znać się na klimatyzacji. Dlatego nie tylko wykonujemy obeznany montaż, jednakowoż zapewniamy też fachowe doradztwo. Stale dbamy o to, żeby kontrahent wybrał najlepsze w jego przypadku rozwiązanie. Ochoczo odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Bez względu od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Trzebinia lub w innym rejonie, konsumenci mogą być pewni, że gruntownie przeanalizujemy ich potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest doświadczony zespół pracowników, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na de facto wysokim poziomie. Posiadają rozległą wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co zezwala im sprawnie i szybko pracować. Regularnie poszerzają posiadane kwalifikacje. Obszerny nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi konsumenci nie muszą bać się tego, iż będą po nas sprzątać. Stworzony przez nas personel zawsze ma do własnej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od doskonałych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów ustalonych z klientem. Jeżeli intryguje Państwa montaż, serwis czy też naprawa klimatyzacji w Trzebinia, zależy Państwu na tym, żeby wszystko pozostało wykonane bezbłędnie, chcą Państwo posiadać pewność, iż zostanie zamontowane solidne urządzenie, które pozostało dostosowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prowadzona przez nas firma nie rozczaruje. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.