Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Oświęcim. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Oświęcim


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Od 2016 roku istniejemy na rynku, dbając o jakość świadczonych usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz serwisie sprzętów klimatyzacyjnych i chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z najlepszych firm w Oświęcimiu. Od początku prowadzonej przez nas działalności przyświeca nam całkowite zadowolenie każdego klienta. Dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Funkcjonujemy na terenie Oświęcim oraz okolic. Jesteśmy firmą, dla której liczy się ciągły rozwój.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Nienagannie zdajemy sobie kwestię z tego, że wymogi konsumentów są niezmiernie rozmaite. Skutkiem tego tym, co charakteryzuje naszą działalność jest wysoka elastyczność. Swoją propozycję kierujemy zarówno do konsumentów indywidualnych, jak i firm na obszarze miejscowości Oświęcim i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zamontować urządzenie klimatyzacyjne również w apartamencie. Bez względu od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, żeby kontrahent zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Oświęcim, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Tym, co wyróżnia nas na rynku to bardzo duży wachlarz proponowanych usług. Nie wykonujemy wyłącznie montażu sprzętów klimatyzacyjnych, pozostawiając konsumentów samych sobie. Kładziemy nacisk na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, że klimatyzatory wymagają serwisowania, a nieraz drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Oświęcim i okolic, wolno liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie połączonej z klimatyzacją. Działamy naprawdę sprawnie i szybko i nie pozwalamy naszym konsumentom zbyt długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i uniwersalni. Powierzyć wolno nam montaż klimatyzatorów rodzaju split i multi split. Rozwiązania te oferujemy w głównej mierze posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one również w mniejszych budynkach o charakterze komercyjnym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, jakie są profesjonalne do biurowców i obiektów komercyjnych/usługowych o w rzeczywistości gigantycznej powierzchni. Stworzona przez nas propozycja obejmuje również klimatyzatory monoblokowe, które pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeżeli nie jest dopuszczalne umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one perfekcyjnie. Każdy, kto zdecyduje się zaufać właśnie nam może być pewny - obojętnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy perfekcyjnie. Stawiamy na urządzenia perfekcyjnych marek, co sprawia, iż nasi kontrahenci nie muszą troskać się ich trwałością.

Oświęcim - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. Wskutek tego nie tylko wykonujemy doświadczony montaż, jednak zapewniamy również fachowe doradztwo. Zawsze dbamy o to, żeby kontrahent wybrał optymalne w jego wypadku rozwiązanie. Entuzjastycznie odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Niezależnie od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Oświęcim lub w innym regionie, kontrahenci mogą być pewni, iż szczegółowo przeanalizujemy ich potrzeby i zaoferujemy optymalne rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest doświadczony zespół serwisantów, jacy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na naprawdę wysokim poziomie. Mają rozległą wiedzę na temat montowanych urządzeń, co zezwala im sprawnie i błyskawicznie pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Duży nacisk kładziemy na czystość montażu. Świadczy to, że zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi klienci nie muszą obawiać się tego, iż będą po nas sprzątać. Nasz personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od pierwszorzędnych wytwórców. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów uzgodnionych z klientem. Jeżeli interesuje Państwa montaż, serwis lub ewentualnie naprawa klimatyzacji w Oświęcim, zależy Państwu na tym, by wszystko pozostało wykonane perfekcyjnie, chcą Państwo mieć pełne przekonanie, iż pozostanie zamontowane dobre urządzenie, jakie zostało dostosowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są atrakcyjne ceny - gorąco zapraszamy do kontaktu. Prowadzona przez nas firma to bardzo dobre, co można wybrać. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.