Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Oświęcim. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Oświęcim


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Od momentu naszego powstania w 2016 roku, nasi doradcy i technicy wciąż ulepszają jakość oferowanych przez nas usług z zakresu montażu, serwisu i konserwacji sprzętów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Dzięki temu możemy pochwalić się naszymi sukcesami na rynku lokalnym – staliśmy się jednymi z najbardziej renomowanych i polecanych firm w miejscowości Oświęcim. Nasz personel specjalistów przykłada duży nacisk do zadowolenia każdego Klienta, dlatego staramy się pracować maksymalnie precyzyjnie, nie pozwalając sobie na najmniejsze wpadki.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Zapewniamy instalację klimatyzacji w biurowcach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach i apartamentach. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i dlatego dbamy o to, aby podczas montażu stosować wszelkie niezbędne procedury. Naszym celem jest zadowolenie Klienta z otrzymanego efektu. Wiemy, że potrzeby klientów są różne. Dlatego zapewniamy wysoki poziom elastyczności i dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb konsumentów i firm w miejscowości Oświęcim i okolicach.

Usługi montażu Oświęcim, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Dzięki naszym usługom w zakresie klimatyzacji w miejscowości Oświęcim i okolicy możesz liczyć na szybką i skuteczną pomoc. Znamy się na tym i chcemy, aby nasi klienci dostali u nas to, czego potrzebują bez zbędnego czekania. Od konkurencji dróżnia nas to, że nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi. Nie ograniczamy się do montażu sprzętów klimatyzacyjnych i pozostawienia klienta sam sobie. Wiemy, że klimatyzatory wymagają regularnego serwisowania i naprawy, dlatego staramy się zapewnić zarówno profesjonalny montaż, jak i usługi serwisowe.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Nasza firma oferuje wszechstronne rozwiązania. Współpracujemy z właścicielami domów jednorodzinnych, montując dla nich klimatyzatory typu split i multi split. Możemy również zamontować te systemy do mniejszych budynków o charakterze usługowym lub komercyjnym. Oferta obejmuje także profesjonalne systemy VRV/VRF, które sprawdzą się idealnie w biurowcach o ogromnej powierzchni. Jeśli zamontowanie agregatu jest niemożliwe, oferujemy klimatyzatory monoblokowe, które nie wymagają jednostki zewnętrznej. Ci, którzy postanowią nam zaufać - bez względu na model klimatyzatora - mogą być pewni że montaż będzie perfekcyjny. Wybieramy tylko produkty najwyższej jakości, tak aby nasi kontrahenci mogli czuć się pewnie w kwestii trwałości użytkowanych przez nich urządzeń.

Oświęcim - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Mamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam robić naszą pracę sprawnie i szybko. Znamy się na jednostkach, które montujemy, a także regularnie doskonalimy swoje umiejętności. Oferujemy czyste montaże i zawsze po sobie porządek. Wykorzystujemy tylko najlepsze narzędzia producentów, co oznacza, że możemy dotrzymać terminów ustalonych z naszymi klientami. Nasi serwisanci służą poradą i dbają o to, aby wszystkie powierzone im obowiązki zostały wykonane starannie i precyzyjnie. Jeżeli szukacie Państwo wysoce wydajnego systemu klimatyzacji zamontowanego zgodnie z najwyższymi standardami i przystępnych cenach - nasza firma jest dla Was idealna. Oferta naszej firmy to gwarancja, że wszystkie usługi montażu, serwisu lub naprawy klimatyzacji w mieście Oświęcim i okolicach będzie wykonana perfekcyjnie i spełni oczekiwania inwestora. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Chętnie odpowiadamy na pytania naszych klientów i staramy się wyjaśnić wszelkie niejasności dotyczące montażu. Nie ważne, czy ma to miejsce w miejscowości Oświęcim, czy gdzie indziej, zawsze analizujemy potrzeby kontrahentów, aby zaproponować optymalne rozwiązanie. Wiemy, że nasi klienci czasami nie mają wystarczająco dużo wiedzy na temat klimatyzacji. Dlatego oprócz profesjonalnego montażu oferujemy również fachowe doradztwo. Moją misją jest zapewnienie naszym klientom optymalnego rozwiązania dla ich potrzeb.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.