Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Kraków. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Kraków


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy jednostką założoną w 2016 roku, która od pierwszych dni swojej działalności stawia na wysoką jakość usług. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z najlepszych firm w Kraków. Dla nas liczy się klient oraz jego całkowite zadowolenie. Wskutek tego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Działamy na terenie Kraków oraz okolic. Dbamy o to, aby bezustannie się rozwijać.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Niezmiernie porządnie wiemy, że kontrahenci mają rozmaite potrzeby. Wskutek tego tym, co znamionuje należącą do nas działalność jest wysoka elastyczność. Swoją propozycję kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm na terenie miejscowości Kraków oraz okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zamontować urządzenie klimatyzacyjne też w apartamencie. Niezależnie od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, by konsument zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Kraków, serwis oraz przegląd klimatyzacji

Wyróżniamy się na rynku naprawdę obszernym zakresem świadczonym usług. Nie wykonujemy tylko montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając klientów samych sobie. Stawiamy na kompleksowe usługi, pamiętając o tym, że klimatyzatory potrzebują serwisowania, a czasem drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Kraków i okolic, można liczyć na pomoc w każdej sprawie połączonej z klimatyzacją. Funkcjonujemy w samej rzeczy sprawnie oraz ekspresowo i nie pozwalamy stworzonym przez nas klientom nadmiernie długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni oraz uniwersalni. Powierzyć wolno nam montaż klimatyzatorów rodzaju split oraz multi split. Rozwiązania te proponujemy przede wszystkim posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one też w mniejszych obiektach o zakresie komercyjnym oraz usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, które są profesjonalne do biurowców i obiektów komercyjnych/usługowych o ściśle mówiąc gigantycznej przestrzeni. Nasza oferta obejmuje też klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeśli nie jest możliwe umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one bardzo dobrze. Każdy, kto zdecyduje się uwierzyć właśnie nam może być pewny - bez względu od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy idealnie. Montujemy wyłącznie urządzenia renomowanych firm, jakie są poprawne oraz trwałe.

Kraków - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi kontrahenci nie muszą znać się na klimatyzacji. Dlatego nie tylko wykonujemy profesjonalny montaż, jakkolwiek gwarantujemy również kompetentne doradztwo. Stale dbamy o to, aby kontrahent wybrał najlepsze w jego przypadku rozwiązanie. Z przyjemnością odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszystkie możliwości. Bez względu od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Kraków czy w innym rejonie, konsumenci mogą być pewni, że całkowicie przeanalizujemy ich potrzeby i zaproponujemy bardzo dobre rozwiązanie.

Doświadczony zespół serwisantów.

Naszą siłą jest doświadczony zespół pracowników, jacy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na rzeczywiście wysokim poziomie. Mają obszerną wiedzę na temat instalowanych urządzeń, co zezwala im sprawnie i szybko pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Duży nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi kontrahenci nie muszą bać się tego, że będą po nas sprzątać. Skonstruowany przez nas personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od świetnych wytwórców. To właśnie dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my jesteśmy w stanie dotrzymać terminów ustalonych z kontrahentem. Jeśli intryguje Państwa montaż, serwis bądź też naprawa klimatyzacji w Kraków, zależy Państwu na tym, by wszystko zostało wykonane perfekcyjnie, chcą Państwo posiadać pewność, że zostanie zamontowane odpowiednie urządzenie, które pozostało dopasowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są atrakcyjne ceny - zapraszamy do kontaktu. Prowadzona przez nas firma to bardzo dobre, co można wybrać. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.