Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Potrzebujesz klimatyzacji do twojego domu, mieszkania, biura ? Zastanawiałeś się nad jego montażem? Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Krok 2

Wizja Lokalna

Podczas naszej wizyty w twoim domu, mieszkaniu dokonamy wizji lokalnej i zaproponujemy odpowiednie urządzenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż klimatyzacji

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Dąbrowa Górnicza. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Dąbrowa Górnicza


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy marką, jaka od 2016 roku świadczy usługi na wysokim poziomie. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, robiąc to tak, że aktualnie uchodzimy za jedną z firm w Dąbrowa Górnicza. Od początku aktywności naszej klarownej firmy stawiamy na to, aby każdy kontrahent, który zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni usatysfakcjonowany. Właśnie dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze chociażby wpadki. Funkcjonujemy na terenie Dąbrowa Górnicza i okolic. Stale się rozwijamy.

Montaż klimatyzacji - w jakich obiektach można nam zlecić?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że może pojawić się potrzeba zamontowania klimatyzacji w przeróżnych budynkach. W następstwie tego zadbaliśmy o to, żeby prowadzona przez nas marka była w rzeczywistości elastyczna. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm na terenie miejscowości Dąbrowa Górnicza oraz okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zamontować urządzenie klimatyzacyjne też w apartamencie. Bez względu od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, żeby kontrahent usatysfakcjonowany był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Dąbrowa Górnicza, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Jesteśmy jednostką świadczącą w rzeczywistości szerokie usługi. Nie wykonujemy wyłącznie montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając konsumentów samych sobie. Kładziemy nacisk na całościowe usługi, pamiętając o tym, iż klimatyzatory wymagają serwisowania, a czasem drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na obszarze Dąbrowa Górnicza oraz okolic, wolno liczyć na pomoc w każdej sprawie powiązanej z klimatyzacją. Mamy krótkie terminy realizacji, a wszelkie usługi świadczymy błyskawicznie, nie zapominając równolegle o dokładności.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i uniwersalni. Powierzyć można nam montaż klimatyzatorów rodzaju split oraz multi split. Rozwiązania te oferujemy w głównej mierze posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one też w mniejszych obiektach o zakresie komercyjnym oraz usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, jakie są profesjonalne do biurowców oraz obiektów komercyjnych/usługowych o w zasadzie ogromnej powierzchni. Nasza oferta obejmuje również klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeżeli nie jest dopuszczalne umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one świetnie. Każdy, kto zdecyduje się uwierzyć właśnie nam może być pewny - niezależnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy idealnie. Wykonujemy montaż wyłącznie urządzeń bardzo dobrych marek, co sprawia, że klienci dostają to, co ich nie zawiedzie.

Profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. Wobec tego nie tylko wykonujemy kompetentny montaż, niemniej jednak zapewniamy również profesjonalne doradztwo. Zawsze dbamy o to, żeby klient wybrał optymalne w jego wypadku rozwiązanie. Z zapałem odpowiadamy na pojawiające się zapytania, rozwiewając wszystkie możliwości. Niezależnie od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Dąbrowa Górnicza lub w innym regionie, klienci mogą być pewni, iż szczegółowo przeanalizujemy ich potrzeby i zaoferujemy bardzo dobre rozwiązanie.

Fachowy zespół serwisantów.

Naszą siłą jest doświadczony zespół pracowników, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w istocie wysokim poziomie. Mają dużą wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co pozwala im sprawnie oraz szybko pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Gigantyczny nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, że zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi klienci nie muszą obawiać się tego, iż będą po nas sprzątać. Stworzony przez nas personel zawsze ma do własnej dyspozycji specjalistyczne narzędzia pochodzące od doskonałych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my jesteśmy w stanie dotrzymać terminów ustalonych z klientem. Jeżeli intryguje Państwa montaż, serwis bądź też naprawa klimatyzacji w Dąbrowa Górnicza, zależy Państwu na tym, aby wszystko zostało wykonane nienagannie, chcą Państwo posiadać pełne przekonanie, że pozostanie zamontowane właściwe urządzenie, jakie pozostało zaadaptowane do potrzeb, nie bez znaczenia są atrakcyjne ceny - zapraszamy do kontaktu. Stworzona przez nas firma to w gruncie rzeczy należyty wybór. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.