Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w twoim mieszkaniu, biurze, domu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W ramach naszej bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż . Doradzamy, dobieramy urządzenia do powierzchni.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. Pomagamy w doborze optymalnego wyboru.

Krok 4

Montaż

W ramach naszej usługi uruchomimy urządzenia oraz dokonamy montażu. Zapewanimy profesjonalne podejscie do każdego zlecenia.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Chrzanów. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Chrzanów


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy firmą założoną w 2016 roku, która od pierwszych dni swojej działalności stawia na wysoką jakość usług. Nasza firma jest wyspecjalizowana w montażu oraz serwisie sprzętów klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, dzięki czemu uchodzimy obecnie za jedną z bardziej zaufanych firm w Chrzanowie i okolicy. Od początku naszej działalności priorytetem jest całkowite zadowolenie każdego klienta, dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek wpadki. Działamy na terenie Chrzanowa i okolic i jesteśmy firmą, dla której ciągły rozwój jest priorytetem.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Realizujemy montaż klimatyzatorów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm na terenie Chrzanowa i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz apartamentach, zawsze starając się, aby konsument był usatysfakcjonowany z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Chrzanów, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Oferujemy nie tylko montaż urządzeń klimatyzacyjnych, ale także kompleksowe usługi serwisowe, ponieważ wiemy, że klimatyzatory wymagają regularnego serwisowania i czasem drobnych napraw. Decydując się na nasze usługi na terenie Chrzanowa i okolic, klienci mogą liczyć na naszą sprawną i błyskawiczną pomoc.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i uniwersalni w zakresie montażu różnych typów klimatyzatorów, takich jak wentylatory typu split, multi split, systemy VRV/VRF oraz klimatyzatory monoblokowe. Wszystkie urządzenia, które montujemy, są bardzo dobrej jakości, co gwarantuje ich trwałość. Nasza firma nie tylko wykonuje montaż, ale także oferuje profesjonalne doradztwo. Dodatkowo nasi doświadczeni pracownicy są w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów i pomóc im w wyborze najlepszego rozwiązania dla ich potrzeb.

Nie tylko montaż, lecz też profesjonalne doradztwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci nie muszą znać się na klimatyzacji. W następstwie tego nie tylko wykonujemy świetny montaż, lecz gwarantujemy również profesjonalne doradztwo. Stale dbamy o to, aby klient wybrał bardzo dobre w jego wypadku rozwiązanie. Entuzjastycznie odpowiadamy na pojawiające się pytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Bez względu od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Chrzanówczy w innym rejonie, klienci mogą być pewni, iż wnikliwie przeanalizujemy ich potrzeby i zaproponujemy bardzo dobre rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Nasz sukces opiera się na fachowym zespole pracowników, którzy tworzą zgraną drużynę. Dzięki ich zaangażowaniu i wysokiej jakości pracy nasza firma może zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszą siłą jest fachowy zespół serwisantów, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w rzeczy samej wysokim poziomie. Mają rozległą wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co pozwala im sprawnie i błyskawicznie pracować. Regularnie poszerzają posiadane kwalifikacje. Wielki nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, iż zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi konsumenci nie muszą bać się tego, że będą po nas sprzątać. Nasz personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalne narzędzia pochodzące od ekskluzywnych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów uzgodnionych z kontrahentem. Jeżeli intryguje Państwa montaż, serwis lub ewentualnie naprawa klimatyzacji w Chrzanów, zależy Państwu na tym, żeby wszystko zostało wykonane nienagannie, chcą Państwo posiadać pewność, że zostanie zamontowane właściwe urządzenie, jakie zostało zaadaptowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - uprzejmie zapraszamy do kontaktu. Nasza idealna marka nie rozczaruje. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.