Slide1 background

Tworzymy dobry klimat

Slide1 background

Zapewniamy Profesjonalny Serwis

Slide1 background

a także montaż

4 kroki do klimatu

Krok 1

Kontakt

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja Lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Profesjonalny montaż klimatyzacji w mieście Tychy. Klimatyzacja w Twoim domu, mieszkaniu i biurze.

Zadzwoń do nas i umow się na montaż klimatyzacji Tel: 792-898-294

Montaż i serwis klimatyzatorów Tychy


Klimatic Tel: 792-898-294 - usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy firmą, jaka od 2016 roku świadczy usługi na wysokim poziomie. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, robiąc to tak, iż aktualnie uchodzimy za jedną z firm w Tychy. Od początku aktywności prowadzonej przez nas firmy kładziemy nacisk na to, żeby każdy klient, który zdecydował się skorzystać z naszych usług był w pełni usatysfakcjonowany. Dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, nie pozwalając sobie na najmniejsze choćby wpadki. Działamy na terenie Tychy i okolic. Dbamy o to, aby nieustannie się rozwijać.

Gdzie realizujemy montaż klimatyzatorów?

Zdajemy sobie kwestię z tego, że może pojawić się potrzeba zamontowania klimatyzatorów w rozmaitych obiektach. Wskutek tego tym, co charakteryzuje naszą aktywność jest wysoka elastyczność. Swoją ofertę kierujemy zarówno do konsumentów indywidualnych, jak i firm na obszarze miejscowości Tychy i okolic. Podejmujemy się montażu klimatyzacji w biurze, domu jednorodzinnym, mieszkaniu. Jesteśmy w stanie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne również w apartamencie. Obojętnie od tego, gdzie wykonujemy montaż, zawsze pracujemy tak, aby konsument zadowolony był z ostatecznego efektu.

Usługi montażu Tychy, serwis oraz przeglądy klimatyzacji

Od początku aktywności troszczymy się o to, aby nasza propozycja była wybitnie rozbudowana. Nie wykonujemy tylko montażu urządzeń klimatyzacyjnych, pozostawiając konsumentów samych sobie. Kładziemy nacisk na całościowe usługi, pamiętając o tym, iż klimatyzatory potrzebują serwisowania, a nieraz drobnych reperacji. Decydując się na nasze usługi na obszarze Tychy i okolic, można liczyć na pomoc w jakiejkolwiek sprawie związanej z klimatyzacją. Działamy w rzeczywistości sprawnie i ekspresowo oraz nie pozwalamy naszym konsumentom zbyt długo czekać.

Jakie klimatyzatory montujemy?

Jesteśmy elastyczni i wszechstronni. Powierzyć wolno nam montaż wentylatorów typu split oraz multi split. Rozwiązania te proponujemy przede wszystkim posiadaczom domów jednorodzinnych. Sprawdzą się one również w mniejszych obiektach o zakresie handlowym i usługowym. Podejmujemy się montażu systemów VRV/VRF, jakie są właściwe do biurowców oraz obiektów komercyjnych/usługowych o faktycznie obszernej powierzchni. Nasza idealna oferta obejmuje także klimatyzatory monoblokowe, jakie pozbawione są jednostki zewnętrznej. Jeśli nie jest możliwe umieszczenie agregatu na elewacji, sprawdzą się one znakomicie. Każdy, kto zdecyduje się zaufać właśnie nam może być pewny - obojętnie od typu klimatyzatora - że montaż wykonamy bezbłędnie. Stawiamy na urządzenia bardzo dobrych marek, co powoduje, że nasi kontrahenci nie muszą niepokoić się ich trwałością.

Tychy - Montaż klimatyzacji i profesjonalne doradztwo.

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi konsumenci nie muszą znać się na klimatyzacji. W następstwie tego nie tylko wykonujemy obeznany montaż, niemniej jednak zapewniamy też profesjonalne doradztwo. Stale dbamy o to, by konsument wybrał optymalne w jego przypadku rozwiązanie. Z przyjemnością odpowiadamy na pojawiające się pytania, rozwiewając wszelkie możliwości. Obojętnie od tego, czy montaż będzie wykonany na terenie Tychy czy w innym regionie, kontrahenci mogą być pewni, iż od początku do końca przeanalizujemy ich potrzeby i zaoferujemy optymalne rozwiązanie.

Doświadczeni pracownicy tworzący zgrany zespół.

Naszą siłą jest fachowy zespół pracowników, którzy zawsze wykonują powierzone im obowiązki na w gruncie rzeczy wysokim poziomie. Mają gigantyczną wiedzę na temat instalowanych sprzętów, co zezwala im sprawnie i szybko pracować. Regularnie poszerzają posiadane umiejętności. Gigantyczny nacisk kładziemy na czystość montażu. Oznacza to, że zawsze pozostawiamy po sobie porządek. Nasi kontrahenci nie muszą obawiać się tego, iż będą po nas sprzątać. Skonstruowany przez nas personel zawsze ma do swojej dyspozycji specjalistyczne narzędzia pochodzące od pierwszorzędnych producentów. Dzięki temu ich praca przebiega płynnie, a my możemy dotrzymać terminów uzgodnionych z kontrahentem. Jeżeli interesuje Państwa montaż, serwis bądź też naprawa klimatyzacji w Tychy, zależy Państwu na tym, aby wszystko zostało wykonane perfekcyjnie, chcą Państwo posiadać pełne przekonanie, iż pozostanie zamontowane porządne urządzenie, które zostało dostosowane do wymagań inwestora, nie bez znaczenia są dobre ceny - gorąco zapraszamy do kontaktu. Nasza idealna firma to rzeczywiście porządny wybór. Uprzejmie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pamiętaj!!!

Wybieraj tylko wykwalifikowanych monterów. To oszczędność na przyszłość.